Masaż |
50962
page-template-default,page,page-id-50962,edgt-core-1.3.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor-ver-3.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Masaż

Od ponad 20 lat pomagam ludziom dotykiem. Stosuje różne techniki, dostosowane do potrzeb konkretnego człowieka i konkretnej chwili. Pracuję z symptomami z ciała, ale i z symptomami z ducha, które dopominają się uwagi i nie pozwalają żyć w pełni.

Najczęściej pracuję metodą mięśniowo-powięziowego rozluźniania energetycznego (MER). Przypomina on zdejmowanie zbyt ciasnego, uwierającego i nie pasującego już do Ciebie ubrania. Sesja MER jest holistyczną formą pracy z ciałem. Uwalnia chroniczne napięcia powstałe w ciele. Napięcia, które powiązane są z wzorcami emocjonalnym, dysfunkcyjnymi wzorcami ruchu lub negatywnymi przekonaniami o sobie i swoim ciele. MER skupia się na medytacji przez dotyk. Dotykam z uważnością, akceptacją, szacunkiem i miłością. W ciele otwiera się przestrzeń na więcej świadomości, uważności, zaufania do siebie, poczucia własnej wartości. Tak zachodzi integracja ciała, umysłu i ducha.

Inne techniki, które stosuję w pracy: MA-URI Bodywork, Somatic Touch, terapia czaszkowo-krzyżowa.

 

UWAGA! NA TEN MOMENT NIE PRZYJMUJĘ NOWYCH OSÓB

 

Sesja masażu (rozmowa plus masaż): 120 minut – 350 złotych
90 minut – 300 złotych