Psychoterapia |
50951
page-template-default,page,page-id-50951,edgt-core-1.3.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor-ver-3.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Psychoterapia

Jestem psychoterapeutką. Pracuję w nurcie psychologii procesu.

Bycie psychoterapeutką jest dla mnie stwarzaniem takiej przestrzeni, w której drugi człowiek może poczuć się bezpiecznie i zaprosić wszystkie swoje części. Te znane, widziane, chciane, lubiane, ale przede wszystkim te, których nie chce widzieć, których nie lubi, wstydzi się, boi lub których istnienia nawet nie podejrzewa.
Współuczestniczenie w tym procesie rozpoznawania, przemiany, poszerzania świadomości, akceptowania i podążania za swoim procesem jest dla mnie wielkim przywilejem.

Co wyróżnia pracę w nurcie psychologii procesu

W pracy z procesem widzimy i robimy miejsce nie tylko dla tego, co dzieje się w umyśle człowieka, ale także w jego ciele. Podążamy za sygnałami, które daje.
Bierzemy pod uwagę sny. Są dla nas „pocztówkami z nieświadomości” i staramy się, by trafiły do adresata.
Na równi ze stanami, w jakich w danym momencie znajduje się człowiek, zauważamy przede wszystkim całościowy proces, który poprzez te stany się wydarza.
Blisko nam do wschodniej koncepcji tao i pojęcia naturalnego przepływu rzeczy, cykliczności i przemian.

Jak wygląda terapia

Każda terapia rozpoczyna się od spotkania konsultacyjnego. Spotykamy się i sprawdzamy, czy jesteśmy właściwymi na ten moment dla siebie ludźmi. Czy ja jestem w stanie Ci pomóc i czy Ty czujesz, że chcesz ze mną pracować.

Jeśli tak, umawiamy się na terapię krótkoterminową – kilka lub kilkanaście sesji – albo na długoterminową, liczoną w miesiącach lub latach.

Sesja trwa godzinę i w dużej mierze zależy od tego, z czym przychodzisz. Rozmawiamy, podążamy za doświadczaniem, możemy wprowadzać do pracy elementy pracy z ruchem, z ciałem.

 

Koszt 50-minutowej sesji – 200 złotych.

 

Prowadzę również sesje online.

Moje uprawnienia do pracy psychoterapeutycznej

Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia (Studium Psychologii Procesu). Pracuję w nurcie psychologii procesu.
Mam uprawnienia psychoterapeutki oraz rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu (PTPP) do prowadzenia terapii indywidualnej i pracy z grupami pod stałą superwizją.
PTPP jest członkiem Polskiej Rady Psychoterapii – ogólnopolskiego porozumienie stowarzyszeń szkolących i certyfikujących psychoterapeutów.