MA-URI Bodywork |
50731
post-template-default,single,single-post,postid-50731,single-format-standard,edgt-core-1.3.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor-ver-3.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

MA-URI Bodywork

Zapraszam Cię do doświadczenia rytuału, którego korzenie sięgają pradawnej Polinezji. Nazywa się MA-URI Bodywork.
Zapraszam Cię na spotkanie z Tobą. Nie będę Cię naprawiać, leczyć ani uzdrawiać. W trakcie sesji MA-URI Bodywork zabiorę Cię w podróż w głąb Ciebie.

Tak wielu z nas żyje w głowie, zapominając, że poniżej szyi jest coś jeszcze. Wpuszczenie świadomości do całego ciała przynosi zaskakujące odpowiedzi i wielkie zmiany. Jesteśmy całością.

Sesja MA-URI ma na celu wyciszyć kontrolujący umysł, wpuścić świadomość do ciała, by podążać za jego mądrością. Specjalny rodzaj dotyku uruchamia przepływ i ciało zaczyna mówić. Ma szansę uwalniać ograniczające je blokady i powracać do stanu Pełni. Często jesteśmy więźniami własnych emocji i przekonań, które osadziły się głęboko w naszych ciałach. Nie musimy ich dźwigać. Możemy być wolni. Możemy wreszcie zamieszkać w swoim ciele i chodzić stopami po ziemi.

Zajrzyj na oficjalną stronę MA-URI w Polsce.

Rozmowę o sesjach MA-URI znajdziesz TUTAJ.


Zapraszam na sesje MA-URI

Miejsce: Warszawa, ul. Argentyńska 5a
Czas: 120 minut (rozmowa plus masaż) – Cena 300 złotych
Czas: 90 minut (rozmowa plus masaż) – Cena 250 złotych
Kontakt: 501 070 691; monika@fantasmatic.la.pl

ukłony
Monika Zakrzewska – Blauth

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

No Comments

Post a Comment